KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13316523
nr 1331 6523
Gisèle Celan-Lestrange
(1927-1991), Frankrike
Etsning, Komposition. Signerad, numrerad 22/30. Oramat löst blad. Bladets mått: ca 65x50 cm
Gisèle Celan-Lestrange, fransk bildkonstnär född 1927, död 1991 .
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 juni 2020
kl 20:03:09
1/6 19:27:32
Gisèle Celan-Lestrange
Läs mer om Gisèle Celan-Lestrange
Gisèle Celan-Lestrange
nr 1331 6523
Gisèle Celan-Lestrange
(1927-1991), Frankrike
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 1 juni 2020 |
| 1/6 19:27:32 | 1 | Vinnande bud |
Gisèle Celan-Lestrange